Výživové doplnky

Girasol Nano Xeno
Pečeň ·
Kĺby, kosti ·
Revitalizácia ·
CNS ·
Imunita ·
Zažívací trakt ·

Girasol Nano Fyto
Hliva ustricová ·
Kate Benifuki ·
Slnko Himalájí ·

Kozmetické doplnky

Girasol Pohybový aparát ·
Girasol Hemoroidy ·
Girasol Kŕčové žily ·
Kúpiť v eShope

Kozmetické doplnky


V roku 2009 bola udelená Nobelova cena za fyziológiu a medicínu Elizabeth Blackburnovej, Carol W. Greiderovej a Jackovi W. Szostakovi za výskum telomeráz. Objavenie a objasnenie funkcie týchto enzýmov v ľudskom tele môže mať rozhodujúci vplyv na spomalenie starnutia a prevenciu chorôb.

chromozom Teloméry sú ochranné čapičky na koncoch chromozómov, ktoré sú nosičmi DNA. Vplyvom starnutia, fyziologických stresov, fajčenia, obezity a chorôb sa tieto s každým ďalším delením buniek skracujú. Pri poslednom delení prestane byť DNA chránená, rozpadne sa a bunka nie je schopná sa ďalej deliť.

Girasol vám pre starostlivosť a regeneráciu Vašej pleti a celého Vášho organizmu ponúka radu výživových doplnkov, ktoré prispejú k zvýšeniu vášho sebavedomia, k zvýšeniu vitality a príjemneniu života bez ohľadu na pohlavie a vek. Sú to produkty využívajúce najmodernejšie technológie a objavy pre rýchlosť účinku a využiteľnosť vo vašom organizme.

Anti aging Vitalis

Výživový doplnok vo forme tekutiny obsahujúci bioaktívne látky z Kozinca blanitého (Astragalus membranaceus) je bylinné tonikum, ktorého bezpečné užívanie je preverené časom dlhším ako 2 000 rokov. Obsahuje širokú škálu konvenčných (aminokyseliny, minerály atď.) aj nekonvenčných (flavonoidy, polysacharidy, triterpenové glykozidy, steroly atď.) nutrientov. Môže slúžiť ako zdroj oboch typov nutrientov, a tak pomáhať organizmu vyrovnať sa s nástrahami súčasného životného štýlu.
V posledných rokoch sa stáva medzi odborníkmi rastlinou budúcnosti, pretože môže pomôcť spomaliť nástup starnutia buniek. Je to vďaka látke nazvanej “cykloastragenol”, ktorá povzbudzuje tvorbu telomerázy a tá okrem iného umožňuje rýchlu obnovu a “mladistvú” funkčnosť dôležitých častí bielych krviniek, ktoré sú dôležité pre rozpoznávanie nebezpečných antigénov v tele a ich ničenie.

Regeneračný krém

Látky v ňom obsiahnuté vplývajú na Vašu pleť, hojenie rán (akné). Obsahuje kmeňové bunky a peptidy unikátneho japonského zeleného čaju Kate-benifuki, obsahujúceho stokrát viac metylovaných katechínov (EGCG ) ako bežný zelený čaj.

Blue spring „Modrý prameň“

Výživový doplnok vo forme tekutiny, ktorý obsahuje kombináciu bioaktívnych látok dvoch mimoriadnych rastlín - Kotvičníka zemného a Macy. Ich vysoká efektivita spočíva v navodzovaní hormonálnej rovnováhy tela, ktorá sa začína meniť po 40. roku života človeka. Uvoľňuje napätie, obnovuje vitalitu a elán, zlepšuje sexuálny život a účinne znižuje tzv. metabolický vek.

Anti aging krém

kozmetický prípravok vo forme krému obsahujúci orgánovo špecifické peptidy - bioaktívne látky z juvenilných tkanív králika, doplnený kmeňovými bunkami Kozinca blanitého. Bunkové výťažky podporujú spojenie vrstiev dermis a epidermis a pomáhajú prirodzenej obnove štruktúry pleti. Pleť vyzerá neuveriteľne mladšia. Vyhladená a spevnená.

Imunita

Výživový doplnok vo forme tekutiny. Obsahuje bioaktívne látky z týmusu a juvenilnej sleziny králika do veľkosti 5 kDa - 0,25 mg/ml. Majú regeneračný účinok na imunitný systém, čím priaznivo vplýva na tlmenie následkov chorôb s ním spojených (leukopénia a autoimunitné poruchy). Pomáha zvyšovať obranyschopnosť a odolnosť organizmu, bojovať s celkovým pocitom únavy, častými nachladnutiami, chrípkou, bolesťami kĺbov, chronickými zápalmi.


skúmavky