Naša technológia - nanotechnológia

BIOAKTÍVNE ULTRAFILTRÁTY

Bioaktívne ultrafiltrátové ampulky - výživové doplnky novej generácie podporujúce proces uzdravenia a regenerácieAko pôsobia

Kľúčový je princíp špecifickosti orgánov, tzn. príbuznosť daného hydrolyzátu s poškodeným tkanivom či orgánom. Napr. hepatocyt, hlavná stavebná bunka pečene, je u všetkých stavovcov takmer identická. A tak je to aj u viac ako 200 ďaľších druhov buniek v ľudskom a zvieracom tele. Vďaka tomu si ultrafiltrát po vstrebání sliznicou v ústach sám vyhľadá podobné tkanivo, poprípade skupinu buniek, a včlení se do nej. Následne podporí regeneráciu metabolických okruhov buniek, podnieti opravné a regeneratívne procesy tam, kde sú potrebné rovnaké alebo podobné bioaktívne substancie.


Príprava

Hlbokým zmrazením tkaniva sa dosiahne prvá sterilizácia a delenie, pričom sa neporušia bioaktívne väzby. Nastáva oddeľovanie buniek a ostatných materiálov s vysokou molekulovou hmotnosťou od tých, ktorých molekulová hmotnosť je nízka, pomocou mikrofiltrov. Nízka molekulová hmotnosť a nanorozmer hydrolyzátov významne uľahčuje ich prienik do bunky, čím je zaistená vyššia účinnosť. Molekuly s nízkou molekulovou hmotnosťou totiž v jednotlivých bunkách pôsobia ako kontrolné mechanizmy a riadia vzťahy mezi bunkami rôznych tkanív a orgánov.


Použitie

Ako biologické stavebné kamene pre vitálnosť a regeneráciu ľudského organizmu na molekulovej úrovni. Primárne slúži ako náhrada nefunkčných či nedostatočne pracujúcích bunečných organel, sekundárne podnecuje proces uzdravovania a regenerácie. Dokážu zefektívniť jednotlivé funkcie telesných systémov (nervový systém, tráviace ústrojenstvo, imunitný aparát, pohybovú sústava a kožu), ktorých činnosť je zhoršená dôsledkom choroby alebo stárnutia.


Aplikácia a odprúčané dávkovanie

Množstvo účinných látok v dennej dávke: 0,5 mg/ml

Ráno pred ústnou hygienou vypláchnite ústnu dutinu čistou vodou a obsah ampulky vylejte pod jazyk, kde ju nechajte pôsobiť 30 až 60 sekund, potom prehltnite. Po jej požití aspoň 10 minút nepite a nejedzte. Pred aplikáciou sa vyhýbame prítomnosti mentolu v ústnej dutine (žuvačky, zubné pasty,...) a iných proteolytík.

Výhoda: nechemické, netoxické, bez nežiadúcich vedľajších účinkov.


Dodržanie aplikačného postupu má priamy vplyv na účinnosť prostriedku!

Doporučené dávkovanie: jedna ampulka denne po dobu minimálne 30 dní. Odpoveď organizmu po podaní ultrafiltrátu si vyžaduje určitý čas. Reťazová reakcia "absorpcia - transport roztokmi - inkorporácia do jednotlivých buniek " musí mať svoj časový priebeh. Predtým ako sú pozorované regeneračné procesy, všeobecne sú potrebné 3 - 4 týždne. Optimálna doba užívania je 6O dní.


Skladovanie

Výrobok je nutné skladovať pri teplote + 2°C až + 8°C, nesmie byť vystavený mrazu a priamemu slnečnému svetlu.
Pri dodržaní týchto podmienok môže byť výrobok skladovaný 18 mesiacov pri rešpektovaní informácií uvedených na obale.