Výživové doplnky

Girasol Nano Xeno
Pečeň ·
Kĺby, kosti ·
Revitalizácia ·
CNS ·
Imunita ·
Zažívací trakt ·

Girasol Nano Fyto
Hliva ustricová ·
Kate Benifuki ·
Slnko Himalájí ·

Kozmetické doplnky

Girasol Pohybový aparát ·
Girasol Hemoroidy ·
Girasol Kŕčové žily ·
Kúpiť v eShope

Výživové doplnky


Alfred Nobel Nobelovu cenu za rok 2013 v medicíne a fyziológii za vyriešenie záhady buniek a ich transportného systému získali J. E. Rothman, R. W. Schekman a T. C. Sudhof. Odhalili dokonale presný systém pre prepravu a dodávky bunkového nákladu.
Každá bunka je ako keby továrňou, ktorá vyrába a exportuje molekuly. Vedci v podstate objavili a vysvetlili, ako systém vezikulárneho transportu dokáže transportovať tie správne látky v správnej chvíli na správne miesto. Poruchy v tomto systéme majú škodlivé účinky a prispievajú napríklad k neurologickým ochoreniam, cukrovke a k poruchám imunitného systému.

Môžu taktiež viesť k poruchám


GIRASOL využívajúc 30 rokov bádania a skúseností slovenských vedcov vo výskume peptidov a nanotechnológií vám pre pomoc pri „oprave“ takto poškodených mechanizmov zapríčinených vekom, chorobou alebo úrazom ponúka výživové doplnky novej generácie vo forme bioaktívnych nanofiltrátov, ktoré odporúčame užívať ako doplnok bežnej medikamentóznej liečby odporúčanej vašim lekárom.

Pohybový aparát

Výživový doplnok vo forme tekutiny obsahujúci orgánovo špecifické peptidy-bioaktívne látky z juvenilných tkanív cartilaga, kĺbových púzdier a kostí do veľkosti 5 kDa - 0,25 mg/ml pomáhajúce regenerovať sinoviálne bunky, kĺbov a kostí. Pomáha zlepšovať funkciu kĺbov, chrupaviek a spojivového tkaniva kĺbov a chrbtice. Napomáha pri úprave zápalových a pozápalových reakcií na kĺboch, pri bolestiach kĺbov, poruchách hybností, poraneniach chrupaviek, poúrazové bolesti kĺbov, artitrídy a reumatických bolestiach, bolestiach chrbtice, artrózy.

Kŕčové žily fyto krém

Kozmetický prípravok s protizápalovým účinkom, tlmí a odstraňuje opuchy, najmä lymfatické a priaznivo ovplyvňuje pružnosť a pevnosť cievnych stien.

Hemoroidy fyto krém

Kozmetický prípravok, ktorý napomáha pri ťažkostiach s hemoroidmi. Znižuje krvácanie, bolestivosť a zápal pri hemoroidoch. Je vhodné ho užívať pri akútnom výskyte hemoroidov, ale aj preventívne.

CNS centrálny nervový systém

Výživový doplnok vo forme tekutiny zložený z bioaktívnych látok juvenilných tkanív králika - mozog, miecha do veľkosti 5 kDa - 0,25 mg/ml pomáha regenerovať centrálny nervový systém, čím vplýva priaznivo na tlmenie následkov chorôb s ním spojených (Alzhaimer, Parkinson a neuropatia), pomáha obnovovať funkciu mozgu, mozgových buniek a nervového tkaniva.
Pomáha zlepšovať pamäť a koncentráciu, podporuje duševnú kondíciu, pomáha tlmiť bolesti hlavy, migrény, poruchy koncentrácie a pamäte, bolesti krčnej chrbtice spojené s bolesťami hlavy, závrate, stavy zmätenosti, neurastenické poruchy, chronickú únavu.

Revitalizácia

Výživový doplnok vo forme tekutiny obsahujúci orgánovo špecifické peptidy - bioaktívne látky z hydrolyzátu juvenilných orgánov králika (srdce, pečeň, pľúca, ľadviny a týmus) do veľkosti 5 kDa - 0,25 mg/ml, pomáha regenerovať celý organizmus s priamym účinkom na orgány s vnútornou sekréciou.

Pohybový aparát fytokrém

Kozmetický prípravok vo forme krému obsahujúci rastlinné nanofiltráty, ktorý pomáha regenerovať postihnuté tkanivá, podporuje tvorbu mazu a zabraňuje vysychaniu kĺbov. Utišuje bolesť svalov a kĺbov, pomáha odstraňovať zvýšenú tvorbu modrín.


skúmavky